AK PARTİ BOLU 7. OLAĞAN KONGRE DÖNEMİ BAŞLIYOR

AK Parti Bolu Teşkilatlarının ilçe kongrelerinin takvimi belli oldu. AK Parti Bolu İl Başkanı Nurettin Doğanay, 7. Olağan Kongre dönemine ilişkin Bolu ilçe kongre takvimini AK Parti Bolu İl Başkanlığı’nın ve kendi kişisel hesaplarından paylaşarak ilan etti.

AK PARTİ BOLU 7. OLAĞAN KONGRE DÖNEMİ BAŞLIYOR
29 Haziran 2020

AK Parti’de Merkez İlçe ve Gerede İlçe kongrelerinin tamamlanması sonrası pandemi nedeniyle ara verilen ilçe kongreleri yeniden başlıyor. Bolu İl Başkanı Doğanay; “AK Parti Bolu 7. Olağan Kongre sürecimiz yeni normal şartlara uygun olarak gerçekleştirilecek. 5 Eylül Cumartesi günü Dörtdivan ile başlayacak ilçe kongrelerimiz, 19 Eylül Cumartesi günü Mengen ilçe kongremiz ile sona erecek. Kongrelerimizin şimdiden ilçelerimize, ilimize ve partimize hayırlı olmasını temenni ediyorum. İlçe teşkilatlarımız hamdolsun büyük bir heyecan ve coşku içerisinde kongrelerini gerçekleştirmeyi bekliyordu. Yeni normalleşme süreciyle birlikte maske, sosyal mesafe, temizlik ve hijyen kurallarına azami ölçüde riayet ederek, imkanlar elverdiğince açık alanlarda, büyük bir coşku ve heyecan içerisinde örnek bir kongre sürecini hep birlikte yaşayacağız. AK Parti olarak kongrelerimizi; takım ruhundan taviz vermeden, birlik, beraberlik ve kardeşlik duygusu içerisinde gerçekleştireceğiz inşallah. AK Parti Bolu ailesine ve şehrimize hayırlı olsun” dedi.

Yorum yazın

İsim (Gerekli)
Yorumunuz (Gerekli)

Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

İlgili haberler

Yazarlar

Son yorumlar

Bu hafta en çok okunanlar

Video Haberler

BOLU’DA KORONA ŞÜPHELİSİ HASTA BÖYLE GÖRÜNTÜLENDİBELKİ DE OSCAR KIBRISCIK’A GELİR…NEFES KESEN BERBER OPERASYONUBAROLAR ANKARA’YA YÜRÜYOR